Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...this forum is part of avril-fun.mixzone.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Jeffk@
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků



Poeet p?íspivku : 410
Age : 31
Bydlište : Senec :) SR
Registration date : 29. 12. 06

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptyTue 24 Apr - 12:54

Nechááápu to...
Jakto, že se mi nelíbí Avril?
The Best Damn Thin jsem si vyslyšela 8-krát...
A pak už NIC!
Prostě jsem ji přestala poslouchat, a už se m i ani nechce...Kromě GF, a HOT a TBDT už nemám jinou písničku, která by se mi líbila!
Ani styl Av se mi už nelíbí!
Já s tím vážně přestanu! Nedává to smysl, nemůu ji poslouchat, jestli se mi její styl přestává líbit!
Starou Av žeru, ale tohle je někdo JINÝ!!!
Ona už taková prostě nebude...
Je na to "stará"... :evil: :evil: :evil:
Návrat nahoru Goto down
http://www.wild-child.estranky.cz
Suzee
0-50 příspěvků
0-50 příspěvků
Suzee


Poeet p?íspivku : 50
Age : 30
Bydlište : Coshice city
Registration date : 22. 03. 07

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptyWed 25 Apr - 3:11

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Omg Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Omg Jeffi,mam ta veeelmi rada Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Dongreen ale co za fuckovinu to vravis??!!Ako sa to mohlo stat?Ako ta to tak rychlo mohlo prejst,ved este nedavno si mi pisala ako mas rada Hot a The best damn thing a teraz totoooo???? affraid pale Shocked To nam nesmies urobit!!!!! Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Valjalo Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! 207
Návrat nahoru Goto down
Jeffk@
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků



Poeet p?íspivku : 410
Age : 31
Bydlište : Senec :) SR
Registration date : 29. 12. 06

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptyWed 25 Apr - 9:56

Nic v zlom, ale vsimla som si to...Hlavne na Photoshootoch Jimma Coopera!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Avril sa zmenilaaaaa!!!
Proste sa mi už nechce ju počúvať, nemám chuť robiť o nej web, a nemám chuť navštevovať weby o nej!
Jednoducho - myslím, že sa zmenila, a preto sa mi už tak nepáči...
NIkdy Av nemali radi NIKTO z mojej skoly...A bola som rada...NIKTO nepozeral jej klipy, nevedel ani poriadne, ako sa volá, ani ju neohovárali, pretože ju nepoznali...
Teraz zavládla nová šialená vlna,...
Presne to som aj tak trochu čakala, anie že by MOJI SPOLUŽIACI?!
Niekedy hovorili aký je to sk******* chlapec, nie dievča....
Keď videli jej klip - Už ho v živote nechceli vidieť, a už vôbec nie hudbu!
Teraz je ona, ona, ona,... A myslím, že jej tá sláva "trošku" stúpla do hlavy...
Dostal ma photoshoot z NY, kde vyzerala ako malá ružová víla!
To dom nečakala...Ja som tvrďácka, a určo nechcem, aby som nemala žiadny vzor! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Teraz už nieje nikto slávny, ktorý ma v tom podporuje! Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Cihly Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! 183168 Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Boxing Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Fanous Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Fuck Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! 268764
Proste ma poriadne nasrala, a odmietam ju počúvať!!!! Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nadavky Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nocoment
Návrat nahoru Goto down
http://www.wild-child.estranky.cz
Suzee
0-50 příspěvků
0-50 příspěvků
Suzee


Poeet p?íspivku : 50
Age : 30
Bydlište : Coshice city
Registration date : 22. 03. 07

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptyWed 25 Apr - 10:50

Ach jaj!!!!Nemozem sa na teba hnevat alebo co,kazdy ma svoj nazor,len si ma tym strasne prekvapila... Sad Crying or Very sad Crying or Very sad a pravdupovediac ma to trochu aj stve... Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Jeffk@
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků



Poeet p?íspivku : 410
Age : 31
Bydlište : Senec :) SR
Registration date : 29. 12. 06

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptyThu 26 Apr - 6:31

To je pravda...
Už ju nepočúvam Sad
Ale za to este nechcem stratiť Vás, ako kamošov...
Aj pre mňa je to veľký šok, a asi by ste ma mohli pochopiť...
Viem, že sa už so mnou nikto okrem teba nebaví, a ani na Avril-Fun.
Mne to nieze "vadí"...
Ale necakala som, že sa ma nebude nikto z nich pokúšať pochopiť, a prestane so mnou komunikovat!
Ved som stále tá istá Jeffk@, lenže už nepočúvam Av...
Je to TAK HROZNÝ, ABY JSTE SE SE MNOU NEBAVILI?!?!
Díky : Mářce, Zusce6, Csiki a všem, že mi nechcete porozumět!
Nejste jediný sklamání!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.wild-child.estranky.cz
Jeffk@
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků



Poeet p?íspivku : 410
Age : 31
Bydlište : Senec :) SR
Registration date : 29. 12. 06

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptyThu 26 Apr - 6:35

A "tak rychlo" ma to nepreslo...
To skor Avril to tak strasne zhurta preslo!
A caká, že sa nám to bude páčiť!
Kedysi som sa ju snažila pochopiť, ale neuveriteľne z tohoto činu obviňujem DERYCKA!
Odkedy si ho vzala, zmenila sa , a to D.O.S.T.!!!!
Nemoze sa zmenit, pretoze to uz nieje "pubertiacka"...
A vraj, ze sa správala detsky...
No jasne!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
NIc v zlom, ale o Avril NECHCEM POCUT!
Ja som jej nic neurobila...Dokonca som ju chcela pochopit, ale uz to PREHANA!
A jej nová hudba je už O NICOOOOM!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Návrat nahoru Goto down
http://www.wild-child.estranky.cz
Jeffk@
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků



Poeet p?íspivku : 410
Age : 31
Bydlište : Senec :) SR
Registration date : 29. 12. 06

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptyThu 26 Apr - 9:30

Takže...
To sa nedá ani NAPÍSAŤ!
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile :sorock: :sorock: :sorock: :sorock: :sorock: :sorock: :sorock: :sorock: :sorock: :sorock:
To všetko je pekný "ofajč" ... Very Happy
Môj brat si to celé pekne premyslel!
Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
Teda...Zě "jej pesničky sú o nicom"...
Všetci krásne pochvalu...
Naučil sa mená všetkých z fóra!!!

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Victory Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Victory Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Victory Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Zhulenec
Návrat nahoru Goto down
http://www.wild-child.estranky.cz
Suzee
0-50 příspěvků
0-50 příspěvků
Suzee


Poeet p?íspivku : 50
Age : 30
Bydlište : Coshice city
Registration date : 22. 03. 07

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptyThu 26 Apr - 9:52

Fuckt vsetkych???!!!! Shocked
Návrat nahoru Goto down
Jeffk@
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků



Poeet p?íspivku : 410
Age : 31
Bydlište : Senec :) SR
Registration date : 29. 12. 06

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptyFri 27 Apr - 7:38

Vlastne tych, co tu najviac pisu...Urobil si " ZOZNAM" Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Já váážne skapem! Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Icon_val Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Au Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Au Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Au Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Au Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Au Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Au Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Au Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Dentbr Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Dentbr Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! 18554 Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! 18554 Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! 18554
HAHA Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.wild-child.estranky.cz
Suzee
0-50 příspěvků
0-50 příspěvků
Suzee


Poeet p?íspivku : 50
Age : 30
Bydlište : Coshice city
Registration date : 22. 03. 07

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptySat 28 Apr - 14:38

Aj ja...ze som tak hlupo naletela!!!! Crying or Very sad pale Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Pendu Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Zed Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Zed
..co dodat?... Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nocoment Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Nocoment
Návrat nahoru Goto down
Jeffk@
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků



Poeet p?íspivku : 410
Age : 31
Bydlište : Senec :) SR
Registration date : 29. 12. 06

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptySun 29 Apr - 10:46

Taky ze prepaaaaaaaac Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Au Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Au Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Au
Návrat nahoru Goto down
http://www.wild-child.estranky.cz
Suzee
0-50 příspěvků
0-50 příspěvků
Suzee


Poeet p?íspivku : 50
Age : 30
Bydlište : Coshice city
Registration date : 22. 03. 07

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptySun 29 Apr - 13:36

Ze si to ty tak odpustam... Wink
ale aj tak som debo... Mad Mad :rendeer: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Zed
Návrat nahoru Goto down
Jeffk@
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků



Poeet p?íspivku : 410
Age : 31
Bydlište : Senec :) SR
Registration date : 29. 12. 06

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptyMon 30 Apr - 6:47

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.wild-child.estranky.cz
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptySat 5 May - 8:27

OMG!!! Copak to tu čtu? Tak to je shocking! affraid affraid affraid affraid já tvoje rozhodnutí akceputuju akorát mě to fakt překvapilo, že jses rozhodla takhle ze dne na den......a můžu se ještě zeptat...co Avril přehnala? :no:
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Jeffk@
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků



Poeet p?íspivku : 410
Age : 31
Bydlište : Senec :) SR
Registration date : 29. 12. 06

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptyFri 6 Jul - 9:28

No právě.. Že NIC!!!
Já to sem nenapsala!
Já tu mám takové, že přihlásit se při další návštevě automaticky...
A můj sprostej brácha Vás chtěl proti mě poštvát!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

On přišel na fórum, a kecal tu samí blbosti!!!!
Já Avril stále hodně miluju, ale teď jsem jen trošku přeradila na MCR...Smile

A teď už zase poslouchám radši naši dobrou starou Avrilku Smile

Jsou to vážně jen výmysli, nevěřte tomu, a co se týče webů, proč jsem je zrušila --

Mnoho webů o Av, málo času, a až moc novinek o Avril Wink

S MCR je to lehší, páč nemají tolik webů Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.wild-child.estranky.cz
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! EmptySat 11 Aug - 5:00

Jej tak to jsem ráda Mad Wink ale ty máš už zase o Avril webík, že?
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Sponsored content





Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!   Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nechápu to... Jakto, že se mi už nelíbí?!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní-
Přejdi na: