Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...this forum is part of avril-fun.mixzone.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Elle
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků
Elle


Poeet p?íspivku : 286
Age : 31
Bydlište : blízko u pc :D
Registration date : 18. 11. 06

Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá Empty
PříspěvekPředmět: Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá   Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá EmptyTue 14 Aug - 7:49

šla jsem na seznam abych se přihlásila do mailu a co nevidím??? /novinky.cz/
"Když se uklidním, jsem dobrý člověk", říká zpěvačka.

Zpěvačka Avril Lavigneová se nesmí opíjet. Když si totiž přihne, strhá ze sebe oblečení a začne běhat po okolí nahá. Jenže je bohužel při tom tak hlučná, že na ni brzy konzervativní Američané volají policii.

14.8. 2007 15:27
NEW YORK - "Jsem už známá tím, že běhám nahá po okolí, když jsem opilá. Jednou jsem popíjela whiskey a byla jsem tak hlučná, že někdo zavolal policii. Mám v sobě jednu stránku, která je trochu zločincem a dostává mě do potíží. Ráda se napiju a pařím a říkám, co si myslím. Ale když se uklidním, jsem dobrý člověk a vědomě bych nikomu neublížila," tvrdí dvaadvacetiletá Kanaďanka.

Manželka rockera Derycka Whibleyho, s nímž žije na newyorském Manhattanu, by se však střízlivá před kamerou nesvlékla. Nehodlá si pořizovat ani akty, které by použila k propagaci svých alb.

"Image je osobní volba. Raději bych byla vnímána jako já, než pro to, že nic na sobě nemám. Když jsem poprvé začala s hudbou, bylo mi sedmnáct. Nechtěla jsem nosit oblečení, které všichni chtěli, abych nosila. Nosila jsem své tílko a boty Martens a jsem ráda, že jsem to měla, protože jsem se od všech lišila," svěřila zpěvačka magazínu Sunday.



Zase to "Lavigneová" lol! fuj lol! nemám moc ráda...jinak co na to říkáte?
Návrat nahoru Goto down
http://linds-rock.net
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá   Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá EmptyWed 15 Aug - 3:40

hmmm..zajímavý článek, já jsem ještě Avril neviděla někde běhat nahou po ulicích, tak nevím kde to vyhrabali lol! ale líbí se mi ten názor s tou image Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá Iloveusi no a to Lavigneová...na to se nedá koukat!!!
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Elle
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků
Elle


Poeet p?íspivku : 286
Age : 31
Bydlište : blízko u pc :D
Registration date : 18. 11. 06

Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá   Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá EmptyWed 15 Aug - 4:15

Zuska6 - webmiss napsal:
hmmm..zajímavý článek, já jsem ještě Avril neviděla někde běhat nahou po ulicích, tak nevím kde to vyhrabali lol! ale líbí se mi ten názor s tou image Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá Iloveusi no a to Lavigneová...na to se nedá koukat!!!

To jo..já si vůbec nedokážu představit, že se Avril vrací domů z nějakýho klubu a najednou ze sebe ztrhne oblečení a dá si ""maraton" po ulicích nahá lol! A jinak sem si vždycky lámala hlavu jak by se to četo..Laviňová ? Lavignová lol! až sem si řekla že kdyžtak asi Lavínová ale to ová se mi vůbec nelíbí... lol!
Návrat nahoru Goto down
http://linds-rock.net
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá   Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá EmptySun 19 Aug - 8:34

No představit si to dokážu, ale je to hodně daleko od reality...Av občas ukáže podprsenku a oni z toho udělají že běhá nahá lol! no prostě noviny Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá 207 lol!
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Sponsored content





Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá Empty
PříspěvekPředmět: Re: Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá   Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Když se Avril Lavigneová opije, běhá po ulicích nahá
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Je to AVRIL?
» Super videa AVRIL!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: NOVINKY-
Přejdi na: