Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...this forum is part of avril-fun.mixzone.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nový singl - TBDT

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
end.in.ka
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků
end.in.ka


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 27. 09. 07

Nový singl - TBDT Empty
PříspěvekPředmět: Nový singl - TBDT   Nový singl - TBDT EmptyFri 8 Feb - 14:58

Četla jsem, že nový singl ma být The Best Damn Thing.. polde mě nejhorší song z alba Rolling Eyes doufám, že to není oficiální Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mářa
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
Mářa


Poeet p?íspivku : 4096
Age : 32
Bydlište : Praha
Registration date : 09. 05. 06

Nový singl - TBDT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový singl - TBDT   Nový singl - TBDT EmptyWed 13 Feb - 11:19

Tak mě se ta písnička docela líbí...mám jí ráda!!..Je taková dynamická - je taková střelená, ale i trochu tvrdší...narozdíl od girlfriend třeba!!...Hlavně se těšim na klip!! :anooko: :anooko: :anooko: :anooko: lol! Nový singl - TBDT Bg
Návrat nahoru Goto down
http://avrillavigne-4ever.blog.cz
end.in.ka
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků
end.in.ka


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 27. 09. 07

Nový singl - TBDT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový singl - TBDT   Nový singl - TBDT EmptyThu 14 Feb - 9:23

Mářa napsal:
Tak mě se ta písnička docela líbí...mám jí ráda!!..Je taková dynamická - je taková střelená, ale i trochu tvrdší...narozdíl od girlfriend třeba!!...Hlavně se těšim na klip!! :anooko: :anooko: :anooko: :anooko: lol! Nový singl - TBDT Bg
tvrdší?? mě se zdá právě hrozná popovka.. lol! a na klip se těším taky.. doufám, že to nebude zas ňákej růžovoučkej a nebo hroznej jako hot Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Mářa
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
Mářa


Poeet p?íspivku : 4096
Age : 32
Bydlište : Praha
Registration date : 09. 05. 06

Nový singl - TBDT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový singl - TBDT   Nový singl - TBDT EmptyThu 14 Feb - 10:13

end.in.ka napsal:
Mářa napsal:
Tak mě se ta písnička docela líbí...mám jí ráda!!..Je taková dynamická - je taková střelená, ale i trochu tvrdší...narozdíl od girlfriend třeba!!...Hlavně se těšim na klip!! :anooko: :anooko: :anooko: :anooko: lol! Nový singl - TBDT Bg
tvrdší?? mě se zdá právě hrozná popovka.. lol! a na klip se těším taky.. doufám, že to nebude zas ňákej růžovoučkej a nebo hroznej jako hot Rolling Eyes
no..mě se líbí Wink ...jo klip bude určitě dobrej! Wink Wink Wink
Návrat nahoru Goto down
http://avrillavigne-4ever.blog.cz
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Nový singl - TBDT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový singl - TBDT   Nový singl - TBDT EmptyTue 19 Feb - 11:36

Taky mi příjde moc popová, myslím že se lidi zase rozdělí na dvě poloviny...na ty kteří ji budou podporovat a na ty, kteří ji za to budou kritizovat...ale uvidíme mno, ale podle mě by byl lepší výber třeba Runaway, jak se o tom mluvilo ještě nedávno, ale bohužel mno...
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Mářa
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
Mářa


Poeet p?íspivku : 4096
Age : 32
Bydlište : Praha
Registration date : 09. 05. 06

Nový singl - TBDT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový singl - TBDT   Nový singl - TBDT EmptyTue 19 Feb - 13:09

Zuska6 - webmiss napsal:
Taky mi příjde moc popová, myslím že se lidi zase rozdělí na dvě poloviny...na ty kteří ji budou podporovat a na ty, kteří ji za to budou kritizovat...ale uvidíme mno, ale podle mě by byl lepší výber třeba Runaway, jak se o tom mluvilo ještě nedávno, ale bohužel mno...
nevim no...ale zase je taková energická..ale tak runaway je taky dobrá mno..je to těžký rozhodování! :!: Wink Wink Wink Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://avrillavigne-4ever.blog.cz
Sponsored content





Nový singl - TBDT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový singl - TBDT   Nový singl - TBDT Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nový singl - TBDT
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: NOVINKY-
Přejdi na: