Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...this forum is part of avril-fun.mixzone.net
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night

Goto down 
+2
ZuzQa - webmiss
Master-Chief
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Master-Chief
0-50 příspěvků
0-50 příspěvků
Master-Chief


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 20. 02. 08

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptySun 24 Feb - 10:06

schválně jestly jste slišeli písničku kterou spívala avril s chantal kreviazuk ( i když nevim kdo to je Very Happy ). jmenuje je Oh Holy Night a samozřejmě jí nenajdete ani na jednom CD. podle hrubýho překladu kterej sem četl dvě minuty Very Happy to vypadá na písničku o svaté noci ( u nás štědrej den ) když se narodil ježíš. jak je noc krásná, ty krásné vánoční písně a všeobecný klid ( no přece jenom hrubej odkad Smile )... Potom to dám na nějakej server a dám to sem ke stažení. zatim sem můžu dát text písně Smile

Avril:

o holy night the stars are brightly shining
it is the night of our dear savior's birth
long lay the world in sin and error pining
till he appeared and the soul felt its worth

Chantel:

a thrill of hope the weary world rejoices
for yonder breaks a new and glorious morn

Avril:

fall on your knees
o hear the angel voices
o night divine!
o night when christ was born
o night divine!
o night o night divine!

Chantel:

truly he taught us to love one another
his law is love and his gospel is peace
chains shall he break for the slave is our brother
and in his name, all oppression shall cease

Avril:

sweet hymns of joy in grateful chorus raise we
let all within us praise his holy name

Both:

christ is the king!
then ever ever praise we
his path and glory ever more proclaim
and ever more proclaim
his path and glory ever more proclaim
and ever more proclaim
his path and glory ever more proclaim
and ever more proclaim
his path and glory ever more proclaim
and ever more proclaim


Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Parba
Návrat nahoru Goto down
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptySun 24 Feb - 11:29

Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Master-Chief
0-50 příspěvků
0-50 příspěvků
Master-Chief


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 20. 02. 08

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptySun 24 Feb - 12:04

já mám teď om ezenou rychlost protože sem přesáhl počet přenesených dat Very Happy takže vážně nevim Wink... co si o té písničce myslíš vlastně?
Návrat nahoru Goto down
Master-Chief
0-50 příspěvků
0-50 příspěvků
Master-Chief


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 20. 02. 08

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyMon 25 Feb - 22:30

tak tady to je pro ty co to ještě neslyšeli
Avril Lavigne - Oh Holy Night feat.Chantal Kreviazuk .mp3
Návrat nahoru Goto down
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyTue 26 Feb - 11:21

No k Avril moc nesedí, ale tak obecně je to celkem v klidu písnička...ale musí na to být nálada a atmosféra Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Master-Chief
0-50 příspěvků
0-50 příspěvků
Master-Chief


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 20. 02. 08

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyTue 26 Feb - 12:55

to je jasný... ale já sem byl vklidu uplně sem se cítil jako při meditaci jakov tranzu tak mě to přišlo hezký
Návrat nahoru Goto down
end.in.ka
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků
end.in.ka


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 27. 09. 07

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyThu 28 Feb - 6:48

jo.. ta písnička se mi líbí.. když ej to koleda, ale jako aby Avril zpívala takový písničky i normálně tak to fakt ne lol!
Návrat nahoru Goto down
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptySat 1 Mar - 5:00

Jak je ta písnička vlastně stará?
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Master-Chief
0-50 příspěvků
0-50 příspěvků
Master-Chief


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 20. 02. 08

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptySat 1 Mar - 11:48

ňákej rok určitě ale ke mě se dostala náhodou až teď
Návrat nahoru Goto down
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptySat 1 Mar - 13:31

Master-Chief napsal:
ňákej rok určitě ale ke mě se dostala náhodou až teď

No já ji slyšela už dávno a řekla bych že tam má Avril ještě takový hlas jako třeba na albu Let go, zhe?
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Master-Chief
0-50 příspěvků
0-50 příspěvků
Master-Chief


Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 20. 02. 08

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptySun 2 Mar - 1:26

je to podobný. to bylo ještě když jí neupravovali hlas přez počítače. a líbila se mi teda víc když měla jen album Leg's Go! a trošku ještě i na Under my Skin ale teď se mi zdá že si ten hlas vylepšuje elektronicky. Přesvětšim sem se o tom i na youtube když sem slišel jak jí někdo natáčel živě přez kameru. Ale to Wink rád jí mám pořád. Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hbeat
Návrat nahoru Goto down
end.in.ka
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků
end.in.ka


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 27. 09. 07

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyMon 3 Mar - 11:44

Master-Chief napsal:
je to podobný. to bylo ještě když jí neupravovali hlas přez počítače. a líbila se mi teda víc když měla jen album Leg's Go! a trošku ještě i na Under my Skin ale teď se mi zdá že si ten hlas vylepšuje elektronicky. Přesvětšim sem se o tom i na youtube když sem slišel jak jí někdo natáčel živě přez kameru. Ale to Wink rád jí mám pořád. Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hbeat
heh.. mě se zdá, že právě naopak.. =) když si poslechnu starý koncerty tak je zpívá s prominutím někdy falešně a uplně odlišně od CD.. ale kdežto teď se mi zdá, že Avril po pěvecký stránce hodně vyspěla.. písničky živě se mi zdají téměř stejný jako na cédéčku.. ale to nic nemění na tom, že stará Avie byla nej Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Iloveusi
jinak myslím, že je to z dob UMS páč s Chantal v tý době spolupracovala.. ale nevímno :o
Návrat nahoru Goto down
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyWed 5 Mar - 11:32

end.in.ka napsal:
Master-Chief napsal:
je to podobný. to bylo ještě když jí neupravovali hlas přez počítače. a líbila se mi teda víc když měla jen album Leg's Go! a trošku ještě i na Under my Skin ale teď se mi zdá že si ten hlas vylepšuje elektronicky. Přesvětšim sem se o tom i na youtube když sem slišel jak jí někdo natáčel živě přez kameru. Ale to Wink rád jí mám pořád. Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hbeat
heh.. mě se zdá, že právě naopak.. =) když si poslechnu starý koncerty tak je zpívá s prominutím někdy falešně a uplně odlišně od CD.. ale kdežto teď se mi zdá, že Avril po pěvecký stránce hodně vyspěla.. písničky živě se mi zdají téměř stejný jako na cédéčku.. ale to nic nemění na tom, že stará Avie byla nej Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Iloveusi
jinak myslím, že je to z dob UMS páč s Chantal v tý době spolupracovala.. ale nevímno :o

Taky bych řekla, že pěvecky se o dost zlepšila, některé její staré koncerty jsou hrůza...dost jí to kdysi ujíždělo, když zpívala live ale teď to má krásně čisté...prostě udělala kus práce! Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Iloveusi
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
end.in.ka
51-500 příspěvků
51-500 příspěvků
end.in.ka


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 27. 09. 07

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyFri 7 Mar - 5:42

Zuska6 - webmiss napsal:
end.in.ka napsal:
Master-Chief napsal:
je to podobný. to bylo ještě když jí neupravovali hlas přez počítače. a líbila se mi teda víc když měla jen album Leg's Go! a trošku ještě i na Under my Skin ale teď se mi zdá že si ten hlas vylepšuje elektronicky. Přesvětšim sem se o tom i na youtube když sem slišel jak jí někdo natáčel živě přez kameru. Ale to Wink rád jí mám pořád. Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hbeat
heh.. mě se zdá, že právě naopak.. =) když si poslechnu starý koncerty tak je zpívá s prominutím někdy falešně a uplně odlišně od CD.. ale kdežto teď se mi zdá, že Avril po pěvecký stránce hodně vyspěla.. písničky živě se mi zdají téměř stejný jako na cédéčku.. ale to nic nemění na tom, že stará Avie byla nej Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Iloveusi
jinak myslím, že je to z dob UMS páč s Chantal v tý době spolupracovala.. ale nevímno :o

Taky bych řekla, že pěvecky se o dost zlepšila, některé její staré koncerty jsou hrůza...dost jí to kdysi ujíždělo, když zpívala live ale teď to má krásně čisté...prostě udělala kus práce! Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Iloveusi
joo, souhlas :o hlavně už je otrkaná a není tak nervozní Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mářa
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
Mářa


Poeet p?íspivku : 4096
Age : 32
Bydlište : Praha
Registration date : 09. 05. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyFri 7 Mar - 8:29

Ta písnička je pěkná - je to klasická koleda a v podání avril bych jí poslouchala i o Velikonocích :lol: :jamuzikant: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hearteye !!!
JO a fakt se ve zpívání zlepšila to máte pravdu!!..těšim se co nám předvede v Praze - doufám, že bude mít ještě hlas Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Klopa Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Icon_val Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hlp
Návrat nahoru Goto down
http://avrillavigne-4ever.blog.cz
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyFri 21 Mar - 3:39

Jo no, aby si ho do té doby nevyzpívala a my bysme z toho měli velké kulové... Neutral lol!
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Mářa
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
Mářa


Poeet p?íspivku : 4096
Age : 32
Bydlište : Praha
Registration date : 09. 05. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptySun 23 Mar - 6:31

Zuska6 - webmiss napsal:
Jo no, aby si ho do té doby nevyzpívala a my bysme z toho měli velké kulové... Neutral lol!
no...přesně...to bych byla teda zklamaná... Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://avrillavigne-4ever.blog.cz
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptySat 19 Apr - 14:59

Mářa napsal:
Zuska6 - webmiss napsal:
Jo no, aby si ho do té doby nevyzpívala a my bysme z toho měli velké kulové... Neutral lol!
no...přesně...to bych byla teda zklamaná... Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad

Ale tak myslím že i tak bysme si to užili, bo atmoška bude určo super a už jenom ten zážitek že budem mít od sebe Avrilku jenom pár metrů Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hearteye Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night 326604 Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hbeat
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Mářa
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
Mářa


Poeet p?íspivku : 4096
Age : 32
Bydlište : Praha
Registration date : 09. 05. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptySun 20 Apr - 3:34

Zuska6 - webmiss napsal:
Mářa napsal:
Zuska6 - webmiss napsal:
Jo no, aby si ho do té doby nevyzpívala a my bysme z toho měli velké kulové... Neutral lol!
no...přesně...to bych byla teda zklamaná... Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad

Ale tak myslím že i tak bysme si to užili, bo atmoška bude určo super a už jenom ten zážitek že budem mít od sebe Avrilku jenom pár metrů Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hearteye Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night 326604 Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hbeat
no to máš pravdu :lol: Wink
Návrat nahoru Goto down
http://avrillavigne-4ever.blog.cz
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptySun 20 Apr - 15:43

Eeeej! Já už se tak neskutečně těšííím!!! Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hura
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Mářa
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
Mářa


Poeet p?íspivku : 4096
Age : 32
Bydlište : Praha
Registration date : 09. 05. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyMon 21 Apr - 9:49

ZuzQa - webmiss napsal:
Eeeej! Já už se tak neskutečně těšííím!!! Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hura
hej...já strašně!
Návrat nahoru Goto down
http://avrillavigne-4ever.blog.cz
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyMon 21 Apr - 11:23

Mářa napsal:
ZuzQa - webmiss napsal:
Eeeej! Já už se tak neskutečně těšííím!!! Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hura
hej...já strašně!

Akorát jsem někde četla, že ten koncert trvá jenom hodinu a půl...příjde mi to celkem krátké Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night 818162
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Mářa
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
Mářa


Poeet p?íspivku : 4096
Age : 32
Bydlište : Praha
Registration date : 09. 05. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyMon 21 Apr - 12:55

ZuzQa - webmiss napsal:
Mářa napsal:
ZuzQa - webmiss napsal:
Eeeej! Já už se tak neskutečně těšííím!!! Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hura
hej...já strašně!

Akorát jsem někde četla, že ten koncert trvá jenom hodinu a půl...příjde mi to celkem krátké Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night 818162
hmm...já myslim, že to je tak dycky...45minut předkapela a pak 1a půl zpěvák mno... Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Band
Návrat nahoru Goto down
http://avrillavigne-4ever.blog.cz
ZuzQa - webmiss
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
ZuzQa - webmiss


Poeet p?íspivku : 4765
Age : 32
Registration date : 26. 03. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyMon 21 Apr - 13:17

Mářa napsal:
ZuzQa - webmiss napsal:
Mářa napsal:
ZuzQa - webmiss napsal:
Eeeej! Já už se tak neskutečně těšííím!!! Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hura
hej...já strašně!

Akorát jsem někde četla, že ten koncert trvá jenom hodinu a půl...příjde mi to celkem krátké Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night 818162
hmm...já myslim, že to je tak dycky...45minut předkapela a pak 1a půl zpěvák mno... Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Band

Tj, jakože to úpe rychle uteče ten koncert...to je tak vždycky, že když se na něco těším, tak to uběhne strašně rychle, že ani nevěřím tomu, že se to vůbec stalo Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night 329106
Návrat nahoru Goto down
http://avrilrocks.net
Mářa
3501 a výš příspěvků
3501 a výš příspěvků
Mářa


Poeet p?íspivku : 4096
Age : 32
Bydlište : Praha
Registration date : 09. 05. 06

Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night EmptyWed 23 Apr - 3:29

ZuzQa - webmiss napsal:
Mářa napsal:
ZuzQa - webmiss napsal:
Mářa napsal:
ZuzQa - webmiss napsal:
Eeeej! Já už se tak neskutečně těšííím!!! Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Hura
hej...já strašně!

Akorát jsem někde četla, že ten koncert trvá jenom hodinu a půl...příjde mi to celkem krátké Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night 818162
hmm...já myslim, že to je tak dycky...45minut předkapela a pak 1a půl zpěvák mno... Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Band

Tj, jakože to úpe rychle uteče ten koncert...to je tak vždycky, že když se na něco těším, tak to uběhne strašně rychle, že ani nevěřím tomu, že se to vůbec stalo Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night 329106
no to jo....dycky je začátek a hnedka konec Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://avrillavigne-4ever.blog.cz
Sponsored content





Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty
PříspěvekPředmět: Re: Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night   Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Avril a Chantal Kreviazuk - Oh Holy Night
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Je to AVRIL?
» Avril Pics
» Super videa AVRIL!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: CD, DVD & Singly-
Přejdi na: